Letni Obóz 27 czerwca - 6 lipca 2021

Wrocławska Akademia Kung Fu
Wyjazdy z Akademią zimą i latem, to udział w programie sportowym z nauką Kung Fu, która stanowi podstawowy blok tematyczny na naszych obozach.
Dobra organizacja, wysoka jakość prowadzonych zajęć sportowych oraz bogaty program dodatkowy to znak firmowy naszych zgrupowań.
W tym roku zapraszamy na zimowy obóz szkoleniowy do ośrodka „Panorama” w Szczyrku, jednej z najbardziej znanych miejscowości Beskidu Śląskiego.
Obiekt posiada bardzo dobrą bazę noclegową i nowoczesną salę treningową.
To obóz także dla osób zupełnie początkujących, a więc zaproś kolegę - koleżankę

kadra obozowa
Kadrę instruktorską tworzą ludzie zaangażowani sportowo, chętnie dzielący się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z podopiecznymi, tworzący świetną atmosferę w swoich grupach i potrafiący zarazić entuzjazmem.
Głównym trenerem i kierownikiem zgrupowania jest sifu Mariusz Targos.
Opiekunowie posiadają dokumenty uprawniające do pracy z dziećmi .

Program: 

grupa dzieci i juniorów - program  naszych obozów dostosowany jest do potrzeb najmłodszych, a zwłaszcza tych dzieci, które po raz pierwszy wyjeżdżają na wypoczynek bez rodziców.
Treningi prowadzone są w grupach podzielonych pod względem wieku i poziomu zaawansowania, a czas pomiędzy zajęciami wypełniamy maksymalnie innymi atrakcjami, tak by dzieci nie pomyślały nawet by zatęsknić za domem

Obóz to nie tylko treningi, to przede wszystkim wypoczynek dla dzieci, stąd liczne zajęcia pozwalające lepiej poznać najmłodszych uczniów, takie jak : niezapomniany nocny trening, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki w góry oraz inne niespodzianki ... które dostarczą niezapomnianych wrażeń uczestnikom już od pierwszego dnia.
Podczas zimowego obozu odbędzie się także test na stopnie szkoleniowe.

Ośrodek: 

W tym roku zapraszamy na zimowy obóz szkoleniowy do ośrodka „Panorama” w Szczyrku, jednej z najbardziej znanych miejscowości Beskidu Śląskiego.
Klimatyczne miasteczko położone jest w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy, a dookoła rozciągają się masywy górskie Skrzycznego, Klimczoka, a z okien ośrodka jest widok na skocznię narciarską.

Rezerwacja: 

rezerwacja – opłaty
ilość miejsc w grupie dziecięcej jest ograniczona - decyduje więc kolejność zgłoszeń/wpłat
- I rata - 500 zł termin wpłaty do 15 maja 2021 r. (rezerwacja miejsca)
- II rata - 1499 zł termin wpłaty do  12 czerwca 2021 r.
- w przypadku rodzeństwa druga osoba płaci o 50 zł mniej

wpłaty na obóz można kierować na konto akademii: YMAA-Targos Mariusz Targos
mBank nr: 45 1140 2004 0000 3502 3405 9726

INFO COVID-19 REZYGNACJA
Tegoroczna specyficzna sytuacja powoduje, iż rezerwacja miejsca jest dla akademii bardzo ważną informacją oraz podstawą rozmów z ośrodkiem na temat przeprowadzenia obozu.
Wiele czynników może spowodować, że jednak nasz obóz nie odbędzie się we wskazanym terminie.
ZALICZKA (lub cała kwota) na rezerwację miejsca zostanie każdorazowo zwrócona w całości bez względu na to czy obóz nie odbędzie się z powodów zakazów odgórnych czy też Państwo zrezygnujecie z powodów osobistych i to bez względu na termin podjętej decyzji.

Cena: 

Całkowity koszt obozu -  1999zł

  • obejmuje podróż w obie strony autokarem
  • pobyt w ośrodku, pokoje 3-4 os. z łazienkami
  • pełne wyżywienie dla grupy sportowej, także wegetariańskie
  • treningi kung fu - 3 dziennie, 2 sale w ośrodku
  • całodobowa opieka wychowawcza, medyczna, ubezp. turystyczne NW