Zimowy Obóz 2019

Wyjazdy szkoleniowe organizujemy od początku istnienia Wrocławskiej Akademii Kung Fu. Dobra organizacja, wysoka jakość treningów oraz bogaty program dodatkowy to znak firmowy naszych zgrupowań. Obóz odbędzie się w terminie 4-10 lutego 2019r. w Szczyrku, jednej z najbardziej znanych miejscowości Beskidu Śląskiego.

Klimatyczne miasteczko położone jest w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy, dookoła rozciągają się masywy górskie Skrzycznego, Klimczoka, a z okien ośrodka jest wspaniały widok na skocznię narciarską.

Na obóz zapraszamy zarówno czynnych członków Akademii ale także osoby zupełnie początkujące, dla których będzie to pierwszy kontakt z chińską sztuką kung fu ZAPROŚ KOLEGĘ LUB KOLEŻANKĘ.

Kadra obozowa to asystenci na co dzień prowadzący zajęcia z dziećmi w Akademii YMAA.

Głównym Instruktorem i kierownikiem zgrupowania jest instruktor YMAA - Mariusz Targos.

Wychowawcy posiadają stosowne dokumenty uprawniające do pracy z dziećmi, a obóz jest placówką wypoczynku zarejestrowaną w Kuratorium.

Program: 

Program naszych obozów dostosowany jest do potrzeb najmłodszych, a zwłaszcza tych dzieci, które po raz pierwszy wyjeżdżają bez rodziców.
Dlatego tematy treningów są optymalne do grupy wiekowej uczestników, a czas pomiędzy zajęciami wypełniamy maksymalnie innymi atrakcjami,
tak by dzieci nie pomyślały nawet by zatęsknić za domem.

Obóz to nie tylko treningi, to także wszystkim wypoczynek dla dzieci, stąd liczne zajęcia pozwalające lepiej poznać najmłodszych uczniów: niezapomniany nocny trening, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy i pogadanki o sztuce kung fu oraz inne niespodzianki ... które dostarczą niezapomnianych wrażeń uczestnikom już od pierwszego dnia.

Podczas zimowego obozu odbędzie się także test na stopnie, a wszyscy uczestnicy bez względu na posiadany stopień poznają techniki kija kung fu,
podstawowej broni w chińskich sztukach walki.

Ośrodek: 

W tym roku zapraszamy na zimowy obóz szkoleniowy do ośrodka „Panorama” w Szczyrku, jednej z najbardziej znanych miejscowości Beskidu Śląskiego. Klimatyczne miasteczko położone jest w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy, a dookoła rozciągają się masywy górskie Skrzycznego, Klimczoka, a z okien ośrodka jest widok na skocznię narciarską.

Rezerwacja: 

Ilość miejsc w grupie dziecięcej jest ograniczona

decyduje więc kolejność zgłoszeń/wpłat

- I rata - 500 zł termin wpłaty do 30 listopada 2018 r. (rezerwacja miejsca)
- II rata - 690 zł termin wpłaty do 13 stycznia 2019 r.
- w przypadku rodzeństwa druga osoba płaci o 50 zł mniej

Uwaga:

Wpłata II raty po terminie to wzrost kosztów o 100 zł, podobnie jak zgłoszenie na obóz po 13 stycznia 2019r.

Cena: 

Cena wyjazdu to 1190 zł

  • obejmuje podróż w obie strony autokarem
  • pobyt w ośrodku, pokoje 3-4 os. z łazienkami
  • pełne wyżywienie dla grupy sportowej, także wegetariańskie
  • treningi kung fu - 3 dziennie, 2 sale w ośrodku
  • całodobowa opieka wychowawcza, medyczna, ubezp. turystyczne NW