Treningi - plan zajęć

Grupa Treningowa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zaawansowana

   18:30-20:00
Tai Chi - sekwencja
Tui Shou - pchające ręce

Wu Guan Śródmieście
Szkoła Podst. nr  29
ul. Kraińskiego 1

Mapa »

 

20:15-21:15
Qi Gong
Zdrowy Kręgosłup

Wu Guan Śródmieście
IX LO - ZSO 3
ul. Piotra Skargi 31
sala fitness

Mapa »

 

19:00-20:30
Trening własny

Wu Guan Śródmieście
Szkoła Podst. nr 29
ul. Kraińskiego 1

Mapa »

Początkująca

20:15-21:15
Tai Chi - podstawy

Wu Guan Śródmieście
IX LO - ZSO 3
ul. Piotra Skargi 31
sala fitness

Mapa »

 

 

20:15-21:15
Qi Gong
Zdrowy Kręgosłup

Wu Guan Śródmieście
IX LO - ZSO 3
ul.Piotra Skargi 31
sala fitness

Mapa »

 

19:00-20:30
Trening własny

Wu Guan Śródmieście
Szkoła Podst. nr  29
ul. Kraińskiego 1

Mapa »

 

 

 

kung fu dla dzieci
Grupy Treningowe dzieci 6-12 lat - Wu Guan Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Śródmieście 
Szkoła Podst. nr 29
ul. Kraińskiego 1

Mapa »

 

 

18:45 - 20:00

   

Ołtaszyn
Szkoła Podst. nr 34 - ZSP nr 6
ul. Gałczyńskiego 8

Mapa »

 

17:00 - 17:45
17:45 - 18:30

 
17:00 - 17:45
17:45 - 18:30

 
 

Gaj 1
Szkoła Podst. nr 90
ul. Orzechowa 62

Mapa »

 

 

17:30-18:30

   

Gaj 2 - Jagodno
Szkoła Podst. nr 32
ul. Kłodzka 40

Mapa »

  16:00-16:45   16:00-16:45  

Nowy Dwór
Szkoła Podst. nr 113 - ZSP nr 1
ul. Zemska 16c

Mapa »

 

 

16:00-17:00

   

Kozanów
Szkoła Podst. 116
ul. Ignuta 28

Mapa »

17.30 - 18.30        

Grunwald
Szkoła Podst. 12
ul. Janiszewskiego 14

Mapa »

    17:30 - 18:30    

Oporów
Szkoła Podst. nr 15
ul. Solskiego 13

Mapa »

        16:00 - 17:00

Karłowice
Szkoła Podst. nr 83
ul. Boya-Żeleńskiego 32

Mapa »

17:30 - 18:30        

Dobrzykowice
Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Sukcesu 2 

Mapa »

        17:00 - 18:00

Wysoka - gmina Kobierzyce
Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Chabrowa 99

Mapa »

16:15 - 17:15        

 

Grupa Treningowa - Wu Guan Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Śródmieście 
Szkoła Podst. nr 29
ul. Kraińskiego 1

Mapa »

 

gr. początkująca i starsza19:00-20:30

 

gr. początkująca i starsza19:00-20:30

trening własny19:00-20:30